Grįži atgal

Rinkitės eTAKSI: pavėžėjimo paslauga ir taksi Kaune

2021-04-08

Norite greitų, saugių kelionių už gerą kainą Kaune? Kvieskite eTAKSI – pavėžėją ar taksi Kaune programėle, skambindami nemokamu ilguoju numeriu +370 633 44 553 arba 19 000. eTAKSI – tas, kurio laukei Kaune!

Kauniečiams ir miesto svečiams eTAKSI siūlo rinktis saugias, kokybiškas keliones Laikinojoje sostinėje, už kurias nemokėsite daugiau, o tik tiek, kiek reikia. Manome, kad kokybė papildomai nekainuoja, todėl mūsų pavėžėjimo ir taksi Kaune paslaugos – visiems prieinamos. Atsisiųskite nemokamą eTAKSI programėlę, pasirinkite norimą automobilio kategoriją, patogiai ir greitai išsikvieskite automobilį.

Daugiau informacijos apie eTAKSI privalumus Kauno mieste rasite čia. Rinkitės patikimas taxi Kaunas ar pavėžėjo paslaugas.

Kaip galite išsikviesti pavėžėją ar taksi Kaune?

Viskas išties labai paprasta – pasirinkite priimtiniausią būdą ir kvieskite eTAKSI automobilį jau dabar.

  • eTAKSI programėlė. Atsisiųskite nemokamą programėlę ir taksi Kaune ar pavėžėjo automobilį išsikvieskite bene patogiausiu būdu. Įveskite adresą, kelionės tikslą, pasirinkite norimą automobilio kategoriją ir tarifą bei kvieskite eTAKSI. Programėlėje visada matysite preliminarią kelionės kainą. Jei ji Jums netinka – pasirinkite kitą, ekonomiškesnį tarifą. visada galite pasirinkti. Per programėlę taip pat galite užsisakyti kelionę iš anksto – pasirinkite datą, norimą laiką ir, sulaukę patvirtinimo, kad kelionė yra priimta, laukite automobilio. Programėlės atsisiuntimo langus rasite čia. Pavėžėjimo paslauga ir Taxi Kaunas – eTAKSI.
  • Jei neturite eTAKSI programėlės, taxi Kaune ir pavėžėją galite išsikviesti nemokamu ilguoju eTAKSI numeriu +370 633 44 553 arba 19 000. Paskambinę pasakykite savo adresą, kelionės tikslą ir laukite automobilio. Apie atvykimą informuos nemokama SMS žinutė.
  • Jei neturite programėlės, ar Jūsų telefonas išsikrovė – kvieskite taksi Kaune ar pavėžėją užpildydami šią formą čia.

Kodėl verta rinktis eTAKSI pavėžėją ar taksi Kaune?

Savo klientams galime pasiūlyti nepriekaištingą aptarnavimo kokybę, kurią užtikrina profesionalūs mūsų vairuotojai. Siekiame, kad visi eTAKSI klientai gautų tik aukščiausios kategorijos paslaugą, už kurią mokėtų prieinamą kainą.

  • Už kokybišką paslaugą neturite mokėti brangiai! Saugiomis ir komfortiškomis kelionėms taikome draugišką kainą, todėl liksite patenkinti kelionėmis su eTAKSI pavėžėjais ar taxi Kaune.
  • Norėdami pasiūlyti tik geriausius vairuotojus, visada klientų prašome įvertinti paslaugos kokybę programėlėje, reaguojame atsiliepimus ir stengiamės, kad eTAKSI dirbtų tik nepriekaištingos reputacijos, malonūs, profesionalūs vairuotojai. Mūsų klientų vidutinis vairuotojų įvertinimas siekia net 9.8 balo! Kaune dirba itin profesionalūs ir ilgametės patirties turintys vairuotojai. eTAKSI – pavėžėjimo paslaugos ir taxi Kaunas.

Jei norite prisijungti prie eTAKSI komandos – visą informaciją rasite čia.

  • eTAKSI prisitaikys prie Jūsų poreikių. Jei reikia didesnio automobilio, vaikiškos kėdutės ar kartu vežatės augintinį – mūsų vairuotojai pasiruošę padėti. Visada prašome klientų papildomus reikalavimus įrašyti užsakymo metu komentaruose (jų skiltį rasite užsakymą pateikdami per eTAKSI programėlę).
  • Pasirinkite, kokią kainą norite mokėti ir kokios kategorijos automobilio pageidaujate. Siūlome nuo ekonominės klasės iki aukštą komforto lygį atitinkančius automobilius. Juos galite matyti ir išsirinkti eTAKSI programėlėje, kuri galite atsisiųsti čia.
  • Pandemijos metu didelį dėmesį skiriame saugumui. Mūsų vairuotojai nuolatos dezinfekuoja, vėdina automobilio saloną, keleivius veža dėvėdami apsaugines veido kaukes. Todėl kelionės Kaune bus visada saugios ir patogios. etAKSI – taxi Kaunas.
  • Ar žinojote, kad keliaudami su eTAKSI prisidedate prie nemokamų Lietuvos Raudonojo kryžiaus ir Maltos ordino globojamų senjorų kelionių. Dalį pinigų skiriame šių organizacijų nariams, kuriems reikalingos saugios ir patogios kelionės. Kuo daugiau kelionių su eTAKSI pavėžėju ar taksi Kaune – tuo daugiau nemokamų kelionių tiems, kam pandemijos metu jų labiausiai reikia. Prireikus taxi Kaune – skambinkite nemokamu ilguoju eTAKSI numeriu +370 633 44 553, 19 000 arba kvieskite automobilį per programėlę.

Jei ieškote pavėžėjo ar taksi Kaune – nedvejodami rinkitės eTAKSI paslaugas: pavėžėjimą arba taksi Kaune. Daugiau informacijos rasite čia.