Kaunas

Kaune keliaukite saugiai, greitai ir patogiai su eTAKSI.
Atsiųskite programėlę arba išsikvieskite automobilį telefonu:

Skambinkite:

 +370 633 44 553   19000

Kodėl verta keliauti su eTAKSI Kaune?

01

Kauniečiai ir laikinosios sostinės svečiams siūlome tik kokybiškas keliones, už kurias sumokėsite draugišką kainą.

Ne tik nuvešime, ten, kur Jums reikia, bet pasirūpinsime Jūsų saugumu, profesionaliu aptarnavimu. Nes eTAKSI – tas, kurio tu laukei. eTAKSI – bene pigiausias taksi Kaune.

02

eTAKSI automobilį kvieskite per programėlę ar telefonu – užtikrinsime greitą atvykimą, o mūsų profesionalūs vairuotojai pasirūpins aukšta paslaugos kokybe. eTAKSI – bene pigiausias taxi Kaune.
eTAKSI – Kauno taksi.

03

Programėlėje išsirinkite norimą automobilio kategoriją ir kvieskite eTAKSI – taksi Kaune. Turite pageidavimų ar vyksite su augintiniu? Programėlėje pastabose nurodykite vairuotojui savo pageidavimus. Atsiskaitykite Jums patogiausiu būdu – grynaisiais arba kortele. eTAKSI – pigus taksi Kaune.

Turite pageidavimų ar vyksite su augintiniu? Programėlėje pastabose nurodykite vairuotojui savo pageidavimus. Atsiskaitykite vairuotojui Jums patogiausiu būdu – grynaisiais arba kortele.

04

Patogus automobilio išsikvietimas per programėlę, telefonu ar internetu. Su eTAKSI – taxi Kaune – keliaukite be rūpesčių. Rinkitės Kauno taxi.

Mūsų profesionalūs vairuotojai pandemijos metu rūpinasi keleivių saugumu: dezinfekuoja automobilio liečiamus paviršius, vėdina savo automobilius.

05

Greitas eTAKSI automobilio atvykimas, kokybė už itin gerą kainą: tik nuo 0,29 Eur/km.

Savo keliones laikinojoje sostinėje patikėkite eTAKSI profesionalams, kurie žino, kaip greičiau nuvykti iki reikiamos vietos Kaune.

Malonus, šiltas aptarnavimas ir kokybė už gerą kainą. Taxi Kaunas – eTAKSI.