Apie mus

eTAKSI – UAB „Oryo“ sukurta ir valdoma pirmoji išmani taksi ir pavėžėjų iškvietimo programėlė Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi dar 2009 m. ir šiuo metu vienijanti vieną didžiausių vairuotojų ir keleivių tinklą šalyje. Turėdami ilgametę patirtį bei didelį vairuotojų skaičių galime pasiūlyti greitą automobilio atvykimo laiką, gerą kainą bei kokybiškas keliones.

Mūsų istorija

eTAKSI tapo skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nare

eTAKSI prisijungė ir tapo pirmąja keleivių vežimo paslaugas teikiančia įmone prisijungusia prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ narių. eTAKSI, būdama šios organizacijos nare, atsakingai ir skaidriai vykdo savo veiklą, imasi tam būtinų žingsnių (technologiniai sprendimai, grynųjų pinigų atsisakymas) bei taip pat skatina savo partnerius, sektoriaus atstovus puoselėti skaidrią verslo kultūrą. Daugiau apie „Baltąją bangą“: https://baltojibanga.lt/

eTAKSI programėlė Nr. 1

Nuo 2017 m. iki šiol Google Play duomenimis eTAKSI yra geriausiai vartotojų įvertinta programėlė keleivių vežimo kategorijoje.

Prie taksi vairuotojų prisijungia pavežėjai

Reaguodama į tarptautines tendencijas ir rinkos pokyčius eTAKSI viena pirmųjų Lietuvoje pradeda teikti keleivių pavėžėjimo paslaugas.

Taksi iškvietimas per mobiliąją programėlę

Taksi iškvietimo sistemos eTAKSI kūrėjai pirmieji Lietuvoje pristatė programėlę išmaniesiems telefonams, kuri išsikviesti taksi automobilį leidžia vos keliais telefono mygtukų paspaudimais. Kartu su šia naujove Lietuvos taksi rinka pradėjo smarkiai keistis, tapo išmania. Tai buvo lūžio taškas, paskatinęs visos taksi rinkos atsinaujinimą.

Taksi vairuotojų racijas keičia planšetiniai kompiuteriai

60 sostinės taksi automobilių baigta diegti nauja moderni taksi iškvietimo ir užsakymų valdymo sistema, kuri racijas pakeitė į planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Taksi vairuotojus, pagal naująją eTAKSI sukurtą užsakymų valdymo sistemą, iškvietimai pasiekia nebe radijo ryšiu, o mobiliuoju internetu. Kiekvienas vairuotojas naudoja planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną, į kurį gauna užsakymus pagal GPS sistemos užfiksuotą jo buvimo vietą mieste.

Taksi iškvietimas SMS arba internetu

Pirmą kartą Lietuvoje taksi galima išsikviesti parašius trumpąją SMS žinutę arba internetu.

Taksi iškvietimas skambučiu

Pirmas žingsnis išmanesnio taksi iškvietimo link Lietuvoje - startuoja galimybė išsikviesti taksi automobilį paskambinus numeriu 118. Paskambinus šiuo numeriu operatorė skambutį iškart siųsdavo keletui įmonių per eTAKSI sukurtą užsakymų priėmimą, apdorojimą ir perdavimą valdančią įrangą.

Prisijunkite prie mūsų komandos Vilniuje

Vilniuje

Vairuotojas (-a) – keleivių pavežėjas (-a) Vilniuje

Vilnius