Grįži atgal

eTAKSI vairuotojo darbas – kodėl verta?

2021-01-08

Vairuotojo darbas eTAKSI – geras pasirinkimas tiems, kurie ieško nuolatinio vairuotojo darbo ir tiems, kurie nori turėti papildomą pajamų šaltinį. Registruokitės ir pradėkite vairuoti jau dabar – visą reikiamą informaciją apie prisijungimą prie eTAKSI rasite čia.

Lengva registracija, konkurencingas atlyginimas, paprastas prisijungimas prie eTAKSI sistemos – vairuotojo darbas yra puikus pasirinkimas ir galimybė užsidirbti daugiau. Kviečiame jungtis tiek jau dirbančius taksi vairuotojus, tiek pavėžėjus ar norinčius jais būti. Jei turite savo tvarkingą automobilį, ne mažiau nei 2 m. vairuotojo stažą, esate komunikabilus ir atsakingas (-a) – eTAKSI Jums siūlo vairuotojo darbą pradėti jau šiandien.

Visą informaciją, registracijos formą ir reikalingų dokumentų sąrašą rasite čia.

Vairuotojo darbas – taksi vairuotojams

Jau esate taksi vairuotojas ir norite užsidirbti papildomai? Tuomet eTAKSI pasiūlymas – kaip tik Jums. eTAKSI šiuo metu siūlo vairuotojo darbą taksi vairuotojams itin palankiomis sąlygomis:

 • siūlome laisvą darbo grafiką ir konkurencingą atlygį, kuris išmokamas kasdien. Nelaukite savaitinių ar mėnesio išmokėjimų – dirbdami eTAKSI savo uždirbtus pinigus gausite kasdien. Mūsų vairuotojams lieka net 80 proc. nuo keleivio sumokėtos sumos.
 • eTAKSI pasiūlys didelį klientų ratą – turime net 300 000 klientų penkiuose didžiausiuose šalies miestuose, kurie per programėlę, telefonu ar internetu gali išsikviesti eTAKSI automobilį ir gauti kokybišką, greitą paslaugą.

Turime bene didžiausią taksi vairuotojų ir pavėžėjų ratą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Nelaukite ir pradėkite dirbti vairuotojo darbą jau dabar – užpildykite taksi vairuotojo anketą čia (rinkitės taksi vairuotojams skirtą anketą). eTAKSI – visada geras pasirinkimas. Reikalavimus rasite čia.

Tapkite pavėžėju – eTAKSI siūlo teikti pavėžėjimo paslaugą

Pavėžėjimo paslauga – puiki galimybė užsidirbti ir dirbti tada, kada Jūs norite. Tapkite pavėžėju ir pradėkite teikti pavėžėjimo paslaugą jau dabar. eTAKSI siūlo vairuotojo darbą ir pavėžėjimo paslaugos teikimą. Pradėti dirbti eTAKSI – išties paprasta. Kodėl verta tapti pavėžėju?

 • Geros bendradarbiavimo sąlygos. Dirbkite tada, kada Jūs norite. Pats (-i) spręskite, kada ir kiek norite dirbti pavėžėju. Pavėžėjimo paslauga – puikus variantas tiems, kas ieško papildomo uždarbio šaltinio. Taip pat jei galvojate apie nuolatinį darbą – pavėžėjimo paslaugos teikimas gali tapti Jūsų pastoviu pajamų šaltiniu. Viskas priklauso nuo Jūsų noro.
 • eTAKSI programėlė – viena populiariausių šalyje. Teikiame taksi ir pavėžėjimo paslaugas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, mūsų kokybiškomis paslaugomis pasitiki didžiulis ratas klientų.
 • Pavėžėjimo paslauga – puiki galimybė užsidirbti. Jums liks net 80 proc. keleivių sumokėtos sumos. eTAKSI siūlo vairuotojo darbą ir pavėžėjimo paslaugos teikimą bene geriausiomis sąlygomis.
 • lengva registracija eTAKSI sistemoje. Registruokitės greitai ir patogiai eTAKSI platformoje ir pradėkite teikti pavėžėjimo paslaugą. Jei turite nuosavą tvarkingą automobilį, ne mažiau nei 2 m. vairavimo stažą ir pateiksite visus reikalingus dokumentus – pavėžėjimo paslaugą galėsite teikti jau dabar. Visus reikalavimus rasite čia.

Registruotis pavėžėjams reikia čia.

eTAKSI – ilgametė patirtis

Ilgametę patirtį rinkoje turinti eTAKSI turi daugiau nei 10 metų patirties keleivių vežimo rinkoje. Pirmieji pasiūlėme išmanų automobilio iškvietimo funkcionalumą per išmaniąją programėlę, kuri yra viena populiariausių programėlių šalyje.

Kodėl verta rinktis eTAKSI?

 • Ilgametė patirtis ir nepriekaištinga reputacija.
 • Turime didelį lojalių klientų ratą penkiuose didžiausiuose šalies miestuose. Mūsų paslaugas klientai vertina už kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą. Vidutinis eTAKSI vairuotojų įvertinimas vidurkis – 9.8 balo!
 • Savo klientams galime pasiūlyti didelį automobilių pasirinkimą. Klientas iš anksto gali sužinoti kelionės kainą įvedęs reikiamą adresą programėlėje, pasirinkti norimą automobilio kategoriją ir tarifą – viskas yra matoma eTAKSI programėlėje.
 • Teikiame išankstinio pavėžėjimo paslaugą – klientas savo programėlėje gali pažymėti, kurią dieną ir kokią valandą jam reikės eTAKSI automobilio. Sulaukęs patvirtinimo, klientas gali ramiai laukti vairuotojo.
 • eTAKSI veža keleivius su gyvūnais (jei prieš tai įspėjamas vairuotojas), galime pasiūlyti didesnius automobilius (minivenus). Vertiname savo klientus ir siekiame jiems suteikti kuo geresnę paslaugą!

eTAKSI siūlo vairuotojo darbą patikimiems, komunikabiliems ir nepriekaištingos reputacijos asmenims. Kviečiame visus norinčius prie eTAKSI jungtis jau dabar!

Visa informacija, registracijos forma ir reikalingų dokumentų sąrašas – čia.

Turite papildomų klausimų? Rašykite mums vairuotojai@etaksi.lt.