Grįži atgal

Taksi Šiauliuose – skambinkite 19 000!

2021-05-03

Nuo šiol išsikviesti taksi automobilį Šiauliuose tapo dar patogiau. Skambinkite trumpuoju numeriu 19 000 ir laukite atvykstančio eTAKSI automobilio. Taip pat visada galite skambinti nemoku ilguoju numeriu +370 633 44 553 arba kviesti automobilį per programėlę. Šiauliuose siūlome itin gerą kainą už aukštos kokybės paslaugą.

Šiauliečiai jau spėjo išbandyti eTAKSI patogias ir saugias keliones, dabar atėjo Jūsų eilė! Patyrę mūsų vairuotojai pasirūpins, kad už gerą kainą visada gautumėte tai, ko laukėte: greitas atvykimas, patogūs automobiliai ir saugios kelionės. eTAKSI – taksi Šiauliuose. Daugiau informacijos kodėl Saulės mieste verta rinktis eTAKSI paslaugas –  čia.

Kaip galite išsikviesti Šiaulių taksi ar pavėžėją?

Greiti ir paprasti iškvietimo būdai, kurie leis su eTAKSI automobiliu į reikiamą vietą išvykti vos už kelių minučių.

  • Naujas trumpasis numeris 19 000. Šiauliuose naudokitės dar patogesniu, nauju trumpuoju numeriu 19 000, kuris padės skubiais atvejais. Takis Šiauliuose galite išsikviesti ir nemokamu ilguoju eTAKSI numeriu +370 633 44 553. Paskambinę pasakykite savo adresą, kelionės tikslą ir laukite automobilio. Apie atvykimą informuos nemokama SMS žinutė.
  • eTAKSI programėlė. Atsisiųskite nemokamą programėlę, įveskite savo adresą, kelionės tikslą, pasirinkite norimą automobilio kategoriją ir tarifą bei kvieskite eTAKSI. Programėlėje visada matysite preliminarią kelionės kainą. Dar vienas naudingas programėlės funkcionalumas – išankstinis kelionės užsakymas, kai norite būti tikri, jog riekiamą valandą Jūsų lauks automobilis. Programėlėje pasirinkite kelionės datą, laiką ir laukite patvirtinimo. Atsisiųskite nemokamą eTAKSI programėlę. Taxi Šiauliai ir pavėžėjimo paslauga – eTAKSI.
  • Jei neturite programėlės, ar Jūsų telefonas išsikrovė – kvieskite taksi Šiauliuose ar pavėžėją užpildydami formą čia.

Ypatingi pasiūlymai šiauliečiams

Neieškokite kitur – rinkitės eTAKSI ir gaukite geriausius pasiūlymus.

  • Nuo metų pradžios Šiaulių gyventojams siūlome ypatingas nuolaidas, kurios padeda sutaupyti. Sekite mūsų naujienas ir apie geriausius pasiūlymus sužinokite pirmieji. Pavėžėjimo paslauga ir taxi Šiauliai – eTAKSI.
  • Leiskite mūsų profesionalams pasirūpinti Jūsų saugumu. Pandemijos metu didelį dėmesį automobilio salono dezinfekcijai, vėdinimui tam, kad gautumėte kuo saugesnes keliones. Taksi Šiauliai – eTAKSI.
  • Greitas atvykimas ir patyrę, profesionalūs vairuotojai pasirūpins, kad į reikiamą vietą nuvyktumėte tada, kada Jums reikia. Būsimo kelionės kainą visada galite sužinoti per eTAKSI programėlę.

Kviečiame pradėti dirbti su eTAKSI: tapkite vairuotoju (-a)

Norintiems uždirbti papildomai ar vairavimą paversti nuolatiniu pajamų šaltiniu kviečiame prisijungti prie profesionalios eTAKSI vairuotojų Šiauliuose komandos. Klientų ratas nuolatos daugėja, tad nelaukite! Visą reikiamą informaciją rasite čia. Paprasta ir greita registracija, konkurencingos gaunamos pajamos ir darbas tada, kada Jūs norite.

Pavėžėjimo paslauga ir taksi Šiauliai – kviečiame rinktis eTAKSI!