Grįži atgal

eTAKSI – pavėžėjimo paslauga ir taksi Vilniuje

2021-03-26

Sostinės gatvėmis saugiai ir patogiai keliaukite su bene geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančiu pavėžėjimo paslaugos ir taksi Vilniuje teikėju – eTAKSI. Patogiai ir greitai programėle, telefonu ar internetu išsikvieskite pavėžėjo automobilį ar taksi Vilniuje! Pavėžėjimo paslauga ir taksi Vilnius – eTAKSI!

Prireikus pavėžėjimo paslaugos ar taksi Vilniuje – kvieskite eTAKSI. Pasirūpinsime Jūsų saugiomis, komfortiškomis kelionėmis sostinėje, už kurias mokėsite draugišką ir prieinamą kainą. Preliminarią kelionės kainą galite visada galite matyti savo eTAKSI programėlėje. Daugiau apie eTAKSI Vilniuje ir eTAKSI programėlės atsisiuntimo langus rasite čia.

Kaip išsikviesti taksi Vilniuje su eTAKSI?

• Atsisiųskite nemokamą eTAKSI programėlę ir pavėžėją ar taksi Vilniuje išsikvieskite itin greitai ir patogiai. Programėlę galite parsisiųsti iš Google Play arba iš Apple Store programėlių parduotuvių (tiesiog suveskite etaksi) arba atsisiuntimo langus rasite čia.
• Kvieskite eTAKSI automobilį skambindami nemokamu ilguoju numeriu +370 633 44 553 arba 19 000. Pasakykite savo adresą, kelionės tikslą ir laukite atvykstančio automobilio. Apie atvykimą informuos SMS žinutė. eTAKSI – taxi Vilnius.
• Neturite šalia telefono arba jis išsikrovė? Nesijaudinkite – taksi Vilniuje arba pavėžėją galite išsikviesti užpildydami formą internetu. Ją rasite čia.
• Planuojate kelionę iš anksto ir norite būti užtikrinti, kad automobilis atvyks reikiamu laiku? Užsisakykite eTAKSI automobilį iš anksto. eTAKSI programėlėje įveskite reikiamą adresą ir pasirinkite kurią dieną ir kokią valandą reikės eTAKSI automobilio. Sulaukę patvirtinimo, nurodytu laiku laukite atvykstančio vairuotojo. Ši paslauga Jums nieko papildomai nekainuos.

eTAKSI automobilis atvyks tada, kada Jums reikia, tad kvieskite bet kurią dieną, bet kuriuo paros metu. Rūpinamės, kad automobilis atvyktų kuo greičiau ir tada, kada Jums reikia.

Kodėl verta rinktis taksi Vilniuje – eTAKSI?

Saugiomis ir komfortiškomis savo klientų kelionėmis rūpinamės daugiau nei 10 m., todėl mūsų patyrę vairuotojai žino, kaip užtikrinti, kad reikiamą vietą sostinėje pasiektumėte optimaliausiu maršrutu.
• Geras kainos ir kokybės santykis. Jau daugelį metų mūsų klientai eTAKSI vertina už gerą kokybės ir draugiškos kainos santykį. Už kokybę neturite mokėti daugiau.
• Pandemijos metu sostinėje keliaukite saugiai. eTAKSI vairuotojai rūpinasi klientų saugumu vėdindami, dezinfekuodami automobilių salonus, be to galite rinktis automobilį su salono pertvara – programėlėje pažymėkite kategoriją „Saugiai su eTAKSI“.
• Greitas atvykimo laikas. Kvieskite eTAKSI automobilį programėle, telefonu ar internetu – automobilis atvyks vos per kelias minutes ir nuveš Jus ten, kur Jums reikia. Skambinkite nemokamu ilguoju numeriu +370 633 44 553, 19 000 arba kvieskite pavėžėją ar taksi Vilniuje per eTAKSI programėlę.
• Vilniuje savo kelionės tikslą pasiekite greičiau keliaudami A juosta. Mūsų A juostą teisę turintys važiuoti taksi vairuotojai nuveš Jus greičiau ir patogiau. eTAKSI – pavėžėjai ir taxi Vilnius.
• Turime bene didžiausią vairuotojų tinklą šalyje – penkiuose didžiausiuose šalies miestuose jie klientams teikia aukštos kokybės keleivių vežimo paslaugą. Didžiuojamės, kad Vilniuje galime pasiūlyti tikrus profesionalus, išmanančius klientų aptarnavimo subtilybes ir besirūpinančius Jūsų patogiomis, saugiomis kelionėmis už draugišką kainą. Rinkinės eTAKSI – pavėžėjimo paslauga ir taxi Vilnius.
• Mūsų klientai eTAKSI vairuotojus vertina ne mažesniu nei 9.8 balo vidurkiu, todėl sostinės keliais būsite nevežtas (-a) optimaliausiu maršrutu ir būsite patenkintas (-a) paslaugos kokybe.
• Norite iš anksto sužinoti kelionės kainą ir išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį automobilį? Visa tai galite rasite savo eTAKSI programėlėje: įvedę kelionės tikslą matysite kelionės kainą, taip pat galite pasirinkti automobilio kategoriją. Jei reikia didesnio automobilio – tai taip pat galite pasirinkti programėlėje. Savo kelionėms Vilniaus gatvėmis rinkitės eTAKSI – pavėžėjai ir taksi Vilnius.

Daugiau apie eTAKSI Vilniuje rasite čia.

Saugių ir gerų kelionių su eTAKSI Vilniuje!