Grįži atgal

eTAKSI pagalba – maltiečių globojamiems senjorams

2020-12-17

Pandemijos metu eTAKSI toliau prisideda prie gerų darbų ir pagalbos ranką ištiesė Maltos ordino pagalbos tarnybos globojamiems senjorams, kuriems padeda saugiai ir neatlygintinai pasiekti jiems būtinas nuvykti vietas.

Pirmojo karantino metu eTAKSI prisidėjo rūpindamiesi nemokamomis pirmajame fronte kovojančių medikų kelionėmis. Šį kartą keleivių vežimo paslaugas penkiuose didžiausiuose šalies miestuose teikianti įmonė atkreipė dėmesį į garbaus amžiaus žmonių mobilumo problemą.

„Pirmojo karantino metu pagelbėjome į darbo vietas neturintiems kaip nuvykti medikams, o dabar nusprendėme pagalvoti apie kitas visuomenės grupes. Garbaus amžiaus senjorai, norėdami nuvykti į gydymo įstaigas ar kitais svarbiais reikalais, susiduria su sunkumais: kelionėje viešuoju transportu jiems kyla didesnė rizika užsikrėsti, be to ne visada be pagalbos gali vykti vieni. Džiaugiamės galėdami padėti maltiečiams rūpintis vienišais ir garbingo amžiaus senjorais, kuriems galime užtikrinti saugų ir komfortišką nuvykimą į reikiamas vietas, reikalui esant ir palydėti. Mūsų vairuotojai nuolatos dezinfekuoja, valo automobilio salono paviršius, Vilniuje galime pasiūlyti keliones su salone įrengta apsaugine pertvara. Smagu, kad mūsų pagalba besinaudojantys senjorai labai šiltai įvertino vairuotojų paslaugas ir rūpestį“, – inciatyvą pristatė eTAKSI vadovas Andrius Norkaitis.

Karantinas kaip nieką kitą paveikė bene pažeidžiamiausią visuomenės dalį – garbaus amžiaus senjorus, kurių ir taip ribota judėjimo laisvė tapo dar labiau suvaržyta.

„Ši naudinga eTAKSI paslauga padėjo mūsų globojamiems senjorams pasijusti reikšmingais ir pagerbtais, juk taip svarbu yra metų gale saugiai susitvarkyti reikalus mieste, apsilankyti gydymo įstaigose ar skubiai nuvykti į vaistinę blogiau pasijutus“, – sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos programų direktorė Rasa Stukienė.

eTAKSI Maltos ordino globojamus senjorus karantino metu veš didžiausiuose šalies mietuose. Jei norite prisėti prie maltiečių vykdomų gerų darbų, visą informaciją rasite čia.