Slapukų naudojimas

UAB „Oryo” internetinėje svetainėje naudojami „slapukai“ (angl. cookies) renkant, saugant ir stebint informaciją statistikos tikslais ar svetainės ir paslaugų funkcijoms vykdyti, tokiu būdu siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį.

Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į Jūsų kompiuterio standųjį diską, kad interneto svetainė atsimintų Jus (pvz.  sugeneruotas unikalus kodas identifikacijai , svetainės nuostatų duomenys, puslapio URL nuoroda). Jeigu esate registruotas vartotojas, tai gali būti koduoti prisijungimo duomenys, kurie gali būti apdorojami serveryje patvirtinant Jūsų statusą. Slapukai nenaudojami programoms ar virusams Jūsų kompiuteryje paleisti.

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkę atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), galite netekti galimybės naudotis didele dalimi funkcijų, kurios yra reikalingos, kad intereto svetainė veiktų kaip dera, dalis turinio Jums gali būti nebepasiekiama. Mobiliąjame telefone slapukai šalinami pagal kiekvieno įrenginio naudojimosi instrukcijoje aprašytas sąlygas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos